Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

We deliver solutions.

  •  

Aktualności

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

PLC

Potencjał działu PLC to kilkudziesięciu doświadczonych inżynierów programistów, co pozwala na realizację projektów o dużej skali i o dużym stopniu skomplikowania obejmujących projektowanie i instalację rozwiązań opartych na sterownikach programowalnych PLC. Doświadczenie nabyte przy projektach z zakresu sterowania transportem technologicznym, montażu końcowego, techniki spawalniczej i lakierniczej przekłada się na wysoką jakość usług w innych obszarach przemysłu.

IT

Wiedza inżynierska, kreatywność i wykorzystanie nowoczesnych technologii w analizie i przetwarzaniu danych powodują, że nasze autorskie systemy informatyczne skutecznie zdobywają zaufanie użytkowników.

Nasi programiści tworzą indywidualne oprogramowanie (zaprojektowane i stworzone według specyfikacji klienta), jak również wdrażają gotowe systemy informatyczne dopasowując je do potrzeb i wymogów przyszłych użytkowników.

ROBOTYKA

Robotyka jest prężnie rozwijającą się dziedziną i w tym obszarze spotyka się coraz ciekawsze projekty zarówno w branży motoryzacyjnej, od lat postrzeganej jako prekursor zastosowań robotów produkcyjnych na dużą skalę, jak i innych branż przemysłu. Firmy zaczęły dostrzegać korzyści płynące z zastosowania robotów, a same urządzenia stały się tańsze i bardziej przyjazne dla użytkowników. Coraz częściej spotkać je możemy w przemyśle spożywczym, me­blarskim, metalowym a ich zastosowanie w kolejnych obszarach jest tylko kwestią czasu.

Blumenbecker Group