Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

We deliver solutions.

  •  

Kariera w Blumenbecker - wartości i podejście do biznesu


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Dzięki szerokiemu zakresowi usług i produktów, firma Blumenbecker może dostarczyć kompleksową obsługę dla swoich klientów. Wysoką jakość proponowanych rozwiązań zapewniamy dzięki ogromnemu zaangażowaniu i umiejętności rozwiązywania problemów przez naszych znakomitych pracowników. Jako dostawca usług dla przemysłu, oczekujemy szerokiego zakresu wiedzy i kompetencji od naszych pracowników, dzięki czemu możemy dostarczać najlepsze rozwiązania dla klientów w całego świata teraz i w przyszłości.

DIALOG – KOMPETENCJE - INNOWACJA

Blumenbecker brand essence - dialogue, expertise and innovation

Otwartość i dialog między członkami Zespołu to czynniki, które są dla nas szalenie istotne. Od naszych pracowników oczekujemy proaktywnej postawy, która wpływa na rozwój innowacji, tworzenie nowych rozwiązań i poszerzanie wiedzy.

FIRMA Z TRADYCJĄ, KTÓRA PATRZY W PRZYSZŁOŚĆ

Astrid Blumenbecker - Majority shareholder

Jako nowoczesna firma z rodzinnymi wartościami i piękną historią, możemy stawiać czoła nowym wyzwaniom i bez obaw patrzeć w przyszłość, stawiając długoterminowe plany. Zrównoważony rozwój Grupy Blumenbecker oraz tworzenie nowych miejsc pracy to gwarancja ciągłego rozwoju, stabilności i dalszego doskonalenia.

DZIAŁAMY LOKALNIE, PRACUJEMY I MYŚLIMY GLOBALNIE

Blumenbecker locations worldwide and customer projects

Firma Blumenbecker wyrastała z małego, rzemieślniczego zakładu Niemczech, aż do teraz, gdy jest międzynarodowym holdingiem, który ciągle się rozwija. Posiadamy kilka placówek w Niemczech oraz 11 oddziałów na całym Świecie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni naszym Klientom.

OCZEKIWANIA – WSPARCIE - ROZWÓJ

Gwarantujemy interesującą i stabilną pracę, a w zamian oczekujemy Twojego zaangażowania, odpowiedzialności za powierzone zadania i samodzielności. Będziemy wspierać Twój rozwój osobisty i zawodowy, ponieważ wiemy, że oczekując wysokiej jakości pracy i zaangażowania musimy zagwarantować Ci niezbędnie wsparcie, byś mógł osiągać swoje cele.

DOŁĄCZ DO NAS I BUDUJ PRZYSZŁOŚĆ!

Blumenbecker Group