Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

We deliver solutions.

System integrator for complex engineering tasks and production processes
  •  

Wyłączna dystrybucja PLC ANALYZER pro

Blumenbecker Engineering Polska jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę oprogramowania PLC ANALYZER pro 5 firmy AUTEM GmbH.
 
PLC ANALYZER pro 5 to system komputerowy do analizy logicznej i rejestracji wielkości pomiarowych urządzeń ze sterowaniem PLC. Umożliwia on niezwykle łatwą rejestrację, prezentację i analizę sygnałów PLC, takich jak wejścia, wyjścia, wskaźniki stanu, słowa danych itp.

Prezentacja online umożliwia ponadto obserwację przebiegu sygnału w czasie rzeczywistym. Obok stałej rejestracji możliwe jest również ustalanie warunków wyzwalacza do rejestracji określonych zdarzeń. Pozwala to na rejestrację i późniejszą analizę również niezwykle rzadko występujących, sporadycznych zdarzeń.

PLC ANALYZER pro 5 ma w porównaniu z tradycyjnymi analizatorami logicznymi tę decydującą zaletę, że wszystkie dane procesowe rejestrowane są przez standardowe interfejsy PLC. Obsługiwane są na przykład MPI/PPI, PROFIBUS lub TCP/IP Ethernet w systemie SIMATIC S7 lub również interfejs PG w systemie SIMATIC S5. Dzięki temu do rejestracji danych można stosować bezpośrednio bez modyfikacji urządzenie do programowania / notebook połączony z PLC. Uciążliwe podłączanie kabli pomiarowych odchodzi tym samym do historii. Diagnostyka możliwa jest również w kilku systemach PLC jednocześnie.

Rejestracja z dokładnością do jednego cyklu wyróżnia się kompletną rejestracją wartości pomiarowych w każdym cyklu PLC. Specjalny adapter pomiarowy AD_USB-Box pozwala dodatkowo rejestrować w razie potrzeby również zewnętrzne napięcia i prądy niedostępne bezpośrednio w PLC. „Projekty” ułatwiają automatyzację powtarzających się procedur pomiarowych.
 
Do trwałej integracji oprogramowania PLC ANALYZER pro 5 z urządzeniem firma AUTEM oferuje niezwykle kompaktowy BLACKBOX. Ten minikomputer osobisty umożliwia archiwizację wszystkich istotnych danych procesowych na przestrzeni wielu lat. Dzięki możliwościom zdalnego dostępu (modem, VPN, LAN) BLACKBOX nadaje się również doskonale do zdalnej konserwacji urządzeń.
 
PLC ANALYZER pro 5 to nieodzowna pomoc w programowaniu PLC, konstruowaniu, uruchamianiu, serwisie technicznym i szkoleniach.

Pan Grzegorz Kraśniewski
Dyrektor ds. Sprzedaży
T: +48 32 278 70 80

Blumenbecker Group